Skip to main content

O podjetju| Kontakt| Kazalo| Partnerji

Kontakti

M SORA d.d.
Trg svobode 2
4226 Žiri

Enota NORICA
Industrijska ul. 21
4226 Žiri

Centrala

Tel.: +386 (0)4 50 50 950
Fax: +386 (0)4 51 91 382
E-mail: norica@m-sora.si

Direktorica

Monika Žust  / monika.zust@norica.si

Komercialisti veleprodaja

Vodja veleprodaje: Aleš Bogataj /  ales.bogataj@norica.si

Aleš Končan

ales.koncan@norica.si

Bogdan Žakelj

bogdan.zakelj@norica.si

Saša Grošelj 

sasa.groselj@norica.si

Emil Govekar

emil.govekar@norica.si

Evgen Sovan

evgen.sovan@norica.si

Franci Zabukovec

franci.zabukovec@norica.si

Gregor Šinkovec

gregor.sinkovec@norica.si

Jože Cigale

cigale.joze@norica.si

Mateja Podpeskar

mateja.podpeskar@norica.si

Mateja Primožič

mateja.primozic@norica.si

Urban Jereb

urban.jereb@norica.si

Robert Lepir

robert.lepir@norica.si

Rok Mlinar

rok.mlinar@norica.si

Sabina Žibert

sabina.zibert@norica.si

 

Komercialisti objektna prodaja

Vodja objektne veleprodaje: Matjaž Rakušček / matjaz.rakuscek@norica.si

Andrej Celec

andrej.celec@norica.si

Dejan Bogataj

dejan.bogataj@norica.si

Gregor Kogovšek

gregor.kogovsek@norica.si

Luka Erznožnik

luka.erznoznik@norica.si

Urban Jenko

urban.jenko@norica.si

Tehnično svetovanje
PROGRAM OKOVJE ROTO: Evgen Sovan, Jože Cigale, Emil Govekar, Mateja Primožič
PROGRAM OKOVJE GU: Aleš Končan, Jože Cigale, Aleš Bogataj, Mateja Primožič
PROGRAM KLJUKE HOPPE: Mateja Podpeskar, Robert Lepir, Mateja Primožič
PROGRAM OKOVJE GEZE: Luka Erznožnik, Dejan Bogataj, Matjaž Rakušček
PROGRAMI RWA IN AVTOMATIKA GEZE: Matjaž Rakušček, Dejan Bogataj, Gregor Kogovšek,
PROGRAMI RWS, KONTROL EVAKUACIJE: Dejan Bogataj ,Gregor Kogovšek Matjaž Rakušček
PROGRAM OKOVJA ZA STEKLO: Urban Jenko, Luka Erznožnik
PROGRAM LESENI, PVC IN ALU PANELI: Jože Cigale, Emil Govekar
PROGRAM GRAD EXPORTOVI PANELI: Miha Dolenc, Bogdan Žakelj
PROGRAM VIJAČNI MATERIALI: Aleš Bogataj, Bogdan Žakelj
PROGRAM ANTIPANIC SISTEMI: Emil Govekar, Matjaž Rakušček, Luka Erznožnik
PROGRAM ALU POLIC: Emil Govekar, Bogdan Žakelj
PROGRAM PVC POLIC: Mateja Podpeskar, Emil Govekar, Bogdan Žakelj
PROGRAM RAL MONTAŽA: Rok Mlinar, Emil Govekar, Jože Cigale
PROGRAM MONTAŽNI MATERIALI: Rok Mlinar, Aleš Bogataj